Ученички парламент

У сарадњи са Тимом за заштиту деце од ДНЗЗ, организована је представа од стране Ученичког парламента. Представа је била посвећена превенцији и сузбијању насиља у породици, школи и на интернету.

Чланови Ученичког парламента изгласали су и узели активно учешће у организацији Ученичке самоуправе. Руководећи чланови Ученичког парламента током Ученичке самоуправе вршили су дужност управних органа школе.

У сарадњи са Тимом за заштиту деце од ДНЗЗ, чланови Ученичког парламента урадили су пројекте у вези са дискриминацијом и вршњачким насиљем. Током школске године Ученички парламент је неколико пута организовао хуманитарне акције намењене за помоћ ученицима наше школе и особама којима је помоћ потребна.

Ученички парламент наше школе у сарадњи са Еко-школом је организовао трибину поводом светског дана Енергетске ефикасности. У оквиру трибине, ученици који похађају предмет Образовање за одрживи развој, одржали су предавање са видео презентацијом.